Fractie en schaduwfractie


Nardus Koster

Ondernemer. Tevens voorzitter wijkvereniging Binnenstad.

Fractievoorzitter en raadslid.

 

nardus@gbkampen.com


Suat Azer

Eigenaar sportschool. Raadslid en commissielid Bestuur en Middelen.

 

 

suatazer@live.nl


Piet Bergstra

Prepensioen. Gewerkt bij de Koninklijke Marechaussee. 

Raadslid en commissielid Inwoners.

 

piet@gbkampen.com



Henk Prinsen

Ondernemer. Eigenaar sportcentrum Sonneberch.

Raadslid en commissielid Ruimtelijke Ontwikkeling.

 

henk@gbkampen.com


Steven Zwitser

Ondernemer (vml. onderwijzer).

Raadslid en commissielid Inwoners.

 

stevenzwitser@hotmail.com


Bruno Karel

Voormalig ondernemer. gepensioneerd.

Commissielid Ruimtelijke Ontwikkeling.

 

bruno@gbkampen.com



Sybren Gerlofsma

Commissielid Bestuur en middelen.

Freelancer.

 

  

sybren@gbkampen.com


Elina Schmidt

Fractiesecretaris. Ondernemer. 

 

 

 

fractie@gbkampen.com


Albert Holtland

Wethouder Ruimtelijke ontwikkeling, gemeentelijk vastgoedbeheer, grondbedrijf, archeologie, mobiliteit.

 

a.holtland@kampen.nl



Cor van de Berg

Schaduwfractie.

Senior kwaliteitscontroleur. Politieke interesses Ruimtelijke Ontwikkeling.

 

 

 


Ismail Isaak

Schaduwfractie.


Arno Scheltinga

Schaduwfractie.

Bedrijfs- en Veiligheidskundige.

Politieke interesses Ruimtelijke Ontwikkeling (water, verkeer, groen, gebouwen).


Heino Hanekamp

Schaduwfractie.


Richard Bottenberg

Schaduwfractie.

Bedrijfsleider Zonnegilde B.V.

Politieke interesses: Energietransitie en Ruimtelijke Ontwikkeling.