Fractie en schaduwfractie


Nardus Koster

Fractievoorzitter en raadslid.

 

 

Ondernemer. Tevens voorzitter wijkvereniging Binnenstad.

 

 

nardus@gbkampen.com


Suat Azer

Raadslid en commissielid Bestuur en Middelen.

 

Eigenaar sportschool. 

 

 

 

suatazer@live.nl


Piet Bergstra

Raadslid en commissielid Inwoners

 

Prepensioen. Gewerkt bij de Koninklijke Marechaussee. 

 

 

piet@gbkampen.com



Henk Prinsen

Raadslid en commissielid Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Ondernemer. Eigenaar sportcentrum Sonneberch

 

henk@gbkampen.com


Steven Zwitser

Raadslid en commissielid Inwoners.

 

Ondernemer (vml. onderwijzer)

 

 

stevenzwitser@hotmail.com


Bruno Karel

Commissielid Ruimtelijke Ontwikkeling.

 

Voormalig ondernemer. Gepensioneerd

 

bruno@gbkampen.com



Sybren Gerlofsma

Commissielid Bestuur en middelen.

Freelancer

 

  

sybren@gbkampen.com


Elina Schmidt

Fractiesecretaris

Ondernemer

 

 

 

fractie@gbkampen.com


Albert Holtland

Wethouder

Ruimtelijke ontwikkeling, gemeentelijk vastgoedbeheer, grondbedrijf, archeologie, mobiliteit.

a.holtland@kampen.nl



Cor van de Berg

Schaduwfractie.

Senior kwaliteitscontroleur. Politieke interesses Ruimtelijke Ontwikkeling

 

 

 


Ismail Isaak

Schaduwfractie.


Heino Hanekamp

Schaduwfractie.


Richard Bottenberg

Schaduwfractie.

Bedrijfsleider Zonnegilde B.V.

Politieke interesses: Energietransitie en Ruimtelijke Ontwikkeling