Fractie en schaduwfractie


Nardus Koster

Fractievoorzitter. Ondernemer. Tevens voorzitter wijkvereniging Binnenstad.

Raadslid en commissielid Inwoners.

nardus@gbkampen.com


Suat Azer

Eigenaar sportschool. Raadslid en commissielid Inwoners

 

 

suatazer@live.nl


Piet Bergstra

Prepensioen. Gewerkt bij de Koninklijke Marechaussee. 

Raadslid en commissielid Ruimtelijke Ontwikkeling.

 

piet@gbkampen.com



Henk Prinsen

Ondernemer. Eigenaar sportcentrum Sonneberch.

Raadslid en commissielid Ruimtelijke Ontwikkeling.

 

henk@gbkampen.com


Steven Zwitser

Ondernemer (vml. onderwijzer).

Raadslid en commissielid Inwoners.

 

stevenzwitser@hotmail.com


Bruno Karel

Voormalig ondernemer. gepensioneerd.

Commissielid Bestuur en middelen.

 

bruno@gbkampen.com



Sybren Gerlofsma

Freelancer.

Commissielid Bestuur en middelen.

 

 

sybren@gbkampen.com


Elina Schmidt

Fractiesecretaris. Ondernemer. 

 

 

 

fractie@gbkampen.com


Albert Holtland

Wethouder Ruimtelijke ontwikkeling, gemeentelijk vastgoedbeheer, grondbedrijf, archeologie, mobiliteit.

 

a.holtland@kampen.nl



Linde van Dijk

Schaduwfractie. Tandartsassistente.

Politieke interesses Jongeren.


Arno Scheltinga

Schaduwfractie. Bedrijfs- en Veiligheidskundige.

Politieke interesses Ruimtelijke Ontwikkeling (water, verkeer, groen, gebouwen).


Cor van de Berg

Schaduwfractie.

Senior kwaliteitscontroleur. Politieke interesses Ruimtelijke Ontwikkeling.


Wim Hamer

Schaduwfractie.

WIA uitkeringsgerechtigde. Vrijwilliger en mantelzorger.

Politieke interesses: Kunst, Cultuur en Jongeren.